Вчитель-логопед, дефектолог
резюме обновлено 13 апреля 2017 г. Скачать Распечатать

Шемчук Мирослава Анатоліївна

Вчитель-логопед, дефектолог

Киев • 35 лет

Логопед в Приватні заняття м. Київ

8 лет 9 месяцев

Вчитель-логопед в Управління освіти Красилівської РДА

2 года

Вчитель-логопед в ДНЗ №10 м. Красилова

3 года

Для просмотра контактов соискателя необходимо зарегистрироваться, как работодатель

Зарегистрироваться

Занятость:

Полная

Ключевая информация:

Досвід логопедичної роботи більше 5 років, за цей час працювала  з дітьми з такими мовленнєвими порушеннями: дислалія, дизартрія, заїкання, ЗНМ,  ФФНМ, дислексія та дисграфія. Паралельно займалась приватною практикою.Також проходила практику як дефектолог  в спеціалізованій школі для дітей з особливими потребами. Працювала консультантом при ПМПК.

Опыт работы:

 • Логопед

  сент. 2015 - н/в

  Приватні заняття м. Київ

  Проводжу приватні логопедичні заняття з дітьми дошкільного та шкільного віку по виправленню усного та писемного мовлення, розвитку психічних пізнавальних процесів та дрібної моторики.

 • Вчитель-логопед

  сент. 2012 - сент. 2014

  Управління освіти Красилівської РДА

  Виявлення  та обстеження дітей, які мають порушення усного та писемного мовлення. Проведення індивідуальних (групових та підгрупових ) занять з використання різного дидактичного матеріалу. Проведення консультативної роботи серед батьків та педагогів. Складання індивідуальних планів, заповнення мовленнєвих карток на кожну дитину. Ведення ділової документції. Відвідування логопедичних семінарів. 

 • Вчитель-логопед

  сент. 2008 - сент. 2011

  ДНЗ №10 м. Красилова

  Виявлення  та обстеження дітей, які мають порушення усного  мовлення. З урахуванням характеру мовних порушень, індивідуальних особливостей дітей планувала та здійснювала навчально-корекційну роботу. Використовувала дидактичний матеріал  для активазації мовлення, фонематичного сприйняття, психічних пізнавальних процесів, загальної та дрібної моторики. Проводила  профілактичну роботу з батьками та вихователями на тему  ''виправлення на профілактика мовленнєвих порушень". Ведення ділової документації.

Образование:

 • КПНУ імені Івана Огієнка (Кам'янець-Подільський)

  Год окончания 2011

  Дефектологія. логопед, олігофренопедагог

Дополнительно:

Володіння мовами: українська - вільно.


Особисті якості: доброзичливість, відповідальність, контактність, пунктуальність, спокійність, врівноваженість, люблю дітей та знаходжу до них підхід.


Загальні відомості: заміжня, маю дитину.

Для просмотра контактов соискателя необходимо зарегистрироваться, как работодатель

Зарегистрироваться