ЗУ «Про захист персональних даних» від 01.01.2011 затверджує, що база персональних даних — це впорядкованість даних користувачів в електронному форматі та/або у формі картотеки. Такою базою персональних даних прийнято вважати базу резюме. Закон передбачає дозвіл на обробку персональних даних лише власникам бази резюме.

Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЛІКАРНІКОМ" — власник бази резюме, які знаходяться за електронною адресою: https://rabota.likarni.com.

Згідно з ЗУ власник бази персональних даних повинен отримати згоду на їх обробку шляхом укладення Угоди про надання послуг з метою подальшого працевлаштування. Ця Угода передбачає дозвіл здобувача на розміщення своїх даних на сторінці сайту у формі резюме.

Згідно ч.6 ЗУ «Про захист персональних даних» мета обробки персональних даних зазначається в установчих документах ТОВ. Ці документи регулюють діяльність власника бази персональних даних. Вказана правова норма також дотримана в ч.3 п.2 Угоди, де зазначено, що метою розміщення персональних даних є сприяння працевлаштуванню. Відповідальність за Законом про захист персональних даних несе власник бази персональних даних.

Клієнти компанії, яким надається доступ до бази персональних даних, є розпорядниками бази згідно з ЗУ «Про захист персональних даних». Вони мають право на доступ до резюме та їх обробку на умовах договору оферти або договору з адміністрацією ТОВ «ЛІКАРНІКОМ».